Szanowni Państwo

Z uwagi na przedłużenie terminu zawieszenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w szkołach i placówkach oświatowych do dnia 10 kwietnia 2020 r.,

informujemy, że terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do klas I uległy zmianie

(w załączeniu Zarządzenie Zmieniające Prezydenta – zmianie uległy również terminy naboru do klas IV sportowych i VII dwujęzycznych).

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Tychy z dnia 24 marca 2020 r.:

Nabór do klas I szkół podstawowych:

1. Ogłoszenie listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik prób sprawności fizycznej - do 31 marca 2020 r. do godziny 10.00;
  2. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych - 31 marca 2020 do godziny 10.00;
  3. Potwierdzanie przez rodzica/opiekuna kandydata zakwalifikowanego woli uczęszczania do danej szkoły - do 3 kwietnia 2020 r. do godziny 15.00;
  4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych - 6 kwietnia 2020 r. do godziny 10.00.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy I do Szkoły Podstawowej nr 23 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 2 będzie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły.

Potwierdzanie przez rodzica/opiekuna kandydata zakwalifikowanego woli uczęszczania do danej szkoły powinno nastąpić elektronicznie w systemie rekrutacji lub drogą e-mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony (wtorek, 24 marca 2020 15:35)