Zbiórka darów na rzecz uchodźców z Ukrainy organizowana przez Samorząd Uczniowski
Szkoły Podstawowej nr 23 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2

Dary można przynosić do piątku włącznie tj. 4 marca - następnie zostaną spakowane i przewiezione do Centrum Pomocy na Placu św. Anny w Tychach.

Centrum wskazało nam, że potrzebne są przede wszystkim: koce termiczne, śpiwory, pościel, płaszcze przeciwdeszczowe, środki czystości, pieluchy i pampersy dla dzieci w różnym wieku, butelki dla dzieci, mleko w proszku, podpaski, ręczniki, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, ręczniki papierowe, środki antyseptyczne, dania gotowe w puszkach, konserwy o długim terminie przydatności, makarony, suszone owoce, batony energetyczne, płatki śniadaniowe, baterie, latarki, zestawy podstawowego wyposażenia medycznego.