Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Miło nam przekazać, że prace plastyczne naszych uczniów zostały docenione w 10 Ogólnopolskim Konkursie Graficznym pt. "Drukowane wybryki, graficzne bzdurki". Wyróżnienie otrzymała Maja B. z klasy II, a kwalifikacje do wystawy pokonkursowej Gabriel W. i Bator K. z klasy IV. Prace powstały pod okiem Justyny Biskup-Naumienko prowadzącej zajęcia plastyczne. Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować o wielkim sukcesie naszych uczniów z klasy 8, którzy zajęli czołowe miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy z matematyki, uzyskując tym samym tytuł laureata. Są to: Mateusz G - miejsce V oraz Dawid G - miejsce VIII.

Poniżej galeria zdjęć:

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu i gratuluję talentu.
Aldona Jasiak

Dnia 6 października 2023 roku trzyosobowa drużyna w składzie Antonina, Dawid i Mateusz wzięła udział w międzyszkolnym konkursie Mistrz Tabliczki Mnożenia organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Jerzego Ziętka w Tychach.

Uczniowie musieli w jak najkrótszym czasie bezbłędnie rozwiązać 20 losowo wygenerowanych przez komputer przykłady. Po wnikliwym przeanalizowaniu wyników co do tysięcznej sekundy wyłoniono zwycięzców. I tak: I miejsce zdobył Dawid a III miejsce - Mateusz. Dodatkowo cała nasza trójką zdobywając najniższe czasy zwyciężyła cały konkurs uzyskując tym samym tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję, brawo WY!