Dnia 6 grudnia do naszej szkoły przyjechał Mikołaj. Wszystkie dzieci począwszy od tych najmłodszych do najstarszych z niecierpliwością oczekiwały na odwiedziny. Radości nie było końca, kiedy to dodatkowo otrzymały kolorowy prezent.

7 listopada zrobiło się w naszej szkole bardzo kolorowo, a to z powodu inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował dla całej społeczności szkolnej Dzień Postaci z Bajek. Dzieci, młodzież ale i dorośli mogli w tym dniu przebrać się za bajkową postać. W ramach świętowania odbyły się konkursy wiedzy, plastyczny i klasowa "Jaka to bajkowa melodia?". Zwycięzcy nagrodzeni zostali słodyczami i bajkowymi nagrodami. Na szkolnym korytarzu powstała galeria prac plastycznych stworzona przez dzieci. Było radośnie i kolorowo. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego odwiedziły dzieci w przedszkolu, którym czytały bajki. Wszyscy są zgodni, że bajkowe święto trzeba powtórzyć w kolejnym roku.

Więcej artykułów…