Z wielką przyjemnością informujemy Was, że uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej zakończyli udział w II edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Świetliczaki na tropie... zagadek,, pod patronatem Świetlica w Szkole i Biblioteka w Szkole.

Poniżej otrzymany certyfikat:

Poprawiony (środa, 22 czerwca 2022 19:41)

W świetlicy szkolnej odbyły się w kwietniu warsztaty szycia.

Ideą realizacji podjętej tematyki z zakresu szycia i prac ręcznych była chęć uatrakcyjnienia zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w świetlicy.. Szycie i inne prace ręczne przez zabawę doskonale ćwiczą sprawność dłoni i ręki tzw. małą motorykę.

Poza walorami terapeutycznymi i rehabilitacyjnymi po prostu warto jest umieć szyć lub wykonać coś własnoręcznie. Kursy szycia dla dzieci bawiąc - uczą. Uczą kreatywności, wiary w swoje możliwości, wyrabiają zdolności manualne.

Poprawiony (środa, 22 czerwca 2022 19:01)

Więcej artykułów…